Epoksiidkatteid saab edukalt kasutada eramuehituses ja õigesti valitud epopind muudab interjööri omanäoliseks.

Eesti ehitusturul on jälle tunda ehitusbuumi hõngu. Lisaks ühiskondlikele hoonetele, kerkivad välgukiirusel uued kortermajad ja eramud. Loomulikult soovivad enamus koduehitajatest rajada endale ainulaadse, seninägematu või teistmoodi kodu. Teame omast käest, kui keeruline võib olla otsuste tegemine nii projekteerimise kui ka ehitamise faasis, sest kõike ei saa ja kehva ei taha. Hea võimalus stamp interjööridest eristuda, on kasutada sisekujunduses epoksiidkatteid.  Asjatundlikult valitud epoksiidkate, õige värvitoon  ja kvaliteetne paigaldus muudavad teie kodu omanäoliseks. Lisaks, epopõrand on  tugev ja enamik süsteemidest ka kergesti hooldatavad. Põhimõtteliselt võiks elumajas epoksiidkatte paigaldada kasvõi igasse ruumi.
Meie TOP viies on esikohale seatud need ruumid, kus julgemini võiks kasutada epokatteid.
  1. Elutoa (koos halli või esikuga) katmiseks soovitame kasutada isetasanduvat masskatet, mille võiks katta mattlakiga.   Masskattele  efekti andmiseks võib kasutada tavalisi puistehelbeid või sädelevaid variante.  Ka marmorjas epokate mõjub interjööris huvitavalt.
  2. Sanitaarsõlmede põrandatele soovitame paigaldada eelkõige terakivikatte.  Suurema läbimõõduga terakivide kasutamisel jääb põrandast mulje kui mererannast.  Lisaks ei ole selline põrand libe.
  3. Sauna  sobivaid epokatteid on võimalik valida nii leili-, pesu-, kui ka puhkeruumi.
  4. Garaaźi katmise võimalusi (süsteeme) on erinevaid, täpsemalt oleme nendest kirjutanud blogis.
  5. Trepile sobiva süsteemi valik sõltub sellest, kas tegemist on sise- või välistrepiga. Välistrepile soovitame eelkõige terakivikatet ja sisetrepile masskatet või epovärvi, -lakki.
Helista!  Meil on pikaajaline epoksiidide kasutamise kogemus ja oskame soovitada parima toote teie unistuste kodu loomiseks.