Loomulikult, sest epoksiidkate on parim lahendus.
Garaaž ei ole kodus minu kuningriik, kuid vahest pean siiski sinna minema, midagi viima või tooma ja on ju  tore, kui põrand on puhas ja sinna saab siseneda igal ajahetkel kasvõi toasussides. Kui meenutan oma vanematekodu garaažipõrandat ja võrdlen seda oma auto kodu põrandaga, siis pean nentima, et vahe on üüratu, minu kodu kasuks.

Garaažipõranda katmiseks on erinevatel ajastutel kasutatud erinevaid võimalusi, kasvõi tavaline muldpõrand, betoonpõrand või keraamiliste plaatidega kaetud pind. Teada on, et garaažipõrand saab tunda temperatuuride kõikumisi talvisel perioodil ja pikalt niiskust sügis-talvisel-kevadisel ajal, samuti mehhaanilist kahjustust naelkummide ja tööriistade toime tõttu. Seega, garaažipõranda pind peaks olema tugev ja kindlasti kergesti puhastatav.

Epoksiidkatete maailm pakub häid lahendusi: 
Isetasanduv epomasskate on väga hea pinnakate eramaja garaažipõranda katmiseks, sest on vastupidav ja väga hõlpsasti hooldatav, kusjuures odavaim eelpoolnimetatud kolmest võimalusest.

Puistemasskate
on samuti hea võimalus garaaži katmiseks. Talub koormust, ei ole libe, kuid vajab puhastamiseks mehhaanilist pesu ja on kallim kui isetasanduv masskate.

Hõõrdemasskate
on sobiv epokate eelkõige suurt koormust saavatele põrandatele ja see pind ei ole üldse libe.  Kate vajab puhastamiseks palju vett ja mehhaanilist pesemist. On hinnalt kallim kui teised kirjeldatud süsteemid.
Valik on teie, kuid kodugaraaži soovitan esimese valikuna isetasanduvat masskatet, sest see on parim lahendus põranda katmiseks.
Helista, vastame meeleldi küsimustele.