Epoksiidikattega on võimalik anda pinnale marmori välimus
Eestis ei ole veel väga laialt levinud erilised ja dekoratiivsed epoksiidpinnad. Efektsed ja põhjamaalase silmale võib-olla ka ülepakutud välimusega epokatted on enam levinud Ameerikas ja  Lõuna-Euroopas. Tänase postituse eesmärk on õhutada  enam kasutama efektseid epokatteid.

Üks võimalus muuta epokate dekoratiivsemaks on kanda pinnale marmorjas muster.

Marmorjas pind saavutatakse kahe või ka enama tooni epoksiidi segamisel ja spetsiaalsel töötlusel. Loomulikuma tulemuse saavutamiseks järgitakse looduses esinevaid värvi ja mustrikombinatsioone. Pealislakina võib kasutada matti või läikivat lakki. Isiklikult mulle meeldib läikiv "marmor" pind rohkem, sest meenutab enam looduslikku kivi, läikivat pinda on kergem hooldada ja see on plekkide kindlam. Tegime tellija soovil testi punase veiniga. Punavein jättis värskele matile lakile,  ööpäevase mõjumise järgselt, kontuuri, aga läikiv pind puhastus veatult.
Loomulikult tuleb marmorja epokatte paigaldamine jätta meistritele, sest naturaalse välimusega pinna saavutamiseks on vajalikud oskused ja kogemus, mida vaid Youtube vahendusel selgeks õppida on keeruline.

Helista, sest oleme valmis koos teiega katsetama ja uusi dekoratiivseid pindu looma.

Allpoololevad fotod on meilt.
Ja ideede kogumiseks looduslik marmor...

Kasutatud pildiviited
Epofixi pildikogu
http://www.supremecrete.com/metallic-marble.html
http://garageandbeyond.com/seamless-flooring-epoxy-decorative-concrete/designer-epoxy-floor/
http://kishangarhmarbles.blogspot.com.ee/p/toronto-marble.html
http://www.hjsgrp.com/products/marble/
http://associatestile.com/tile/marble
http://www.stonedekho.com/stone.php?pid=379