Võiks ju  utreerida, et suhkrust ja jahust ja maasikavahust .....
Loomulikult nii see ei ole. Igal ehitusmaterjale tootval  firmal on kodulehekülg, kus on enamasti väga põhjalikud tootetutvustused ja muud materjalid, mida tellijad või ehitajad vajavad. Seetõttu ei ole me ka Epofixi kodulehele kogunud toodete katalooge, sest need on internetis olemas. Kel vaja, see leiab, või kui ei leia, siis abistame tooteinfo komplekteerimisel.
Ei tahaks ju öelda, et see pole oluline milliseid materjale teised firmad kasutavad, aga meile meeldivad ja meie kasutame peamiselt allpoolnimetatud firmade tooteid epopindade tegemisel. Kuna ühe või teise toote kasuks otsustamise protsessis on väga palju erinevaid komponente, siis ei saa mitte kunagi lihtsalt ja lühidalt vastata tellija küsimusele: Millise firma vaikkate/epoksiidkate on kõige parem?
Lisaks spetsiifilistele tehnilistele näitajatele, saame oma kogemustele toetudes lisada, et ...
Caparol
on kõige parem masskate vertikaalidele, eelkõige treppidele paigaldamiseks, sest katab aluspinna korrektselt. Lisaks on tooted ühtlaselt kindla kvaliteediga. Pole kunagi kvaliteedi osas meid alt vedanud. Kuid materjal on võrreldes teistega kallim. 

Epokate
on Eestis toodetud epokate. Meeldib see, et tootmine toimub meile nö "käe ja jala juures". Kliendisõbralik tootetugi sh abi uute lahenduste väljatöötamisel või esilekerkinud probleemide individuaalne ja kiire lahendamine, mida meile kaugete suurfirmade puhul kiiresti kätte ei saa.

Flowcrete
toodetepaketis on head polüuretaankatted parklatesse. Lisaks oleme kasutanud ja eelistame selle firma polüuretaanbetoone, mis kannatavad kõrget kuumust ja on käepärased paigaldada.

Nanten 
on paigaldaja seisukohalt hea materjal, sest on kergesti käsitletav. Lisaks on hinnalt väga soodne. 

Tikkurila
suureks plussiks on see, et materjal on kiiresti kättesaadav ja seda laias värvivalikus. See teadmine on oluline, sest ehituses tuleb mõnikord ette olukordi, kus ei ole aega oodata materjali saabumist nädalaid või lausa kuid.

Helista, sest meil on pikaajaline epoksiidide kasutamise kogemus ja oskame soovitada parima toote konkreetsele pinnale.