OÜ Epofiks on loodud oktoobri alguses  2016. aastal, seega oleme ettevõttena epoturul tegutsenud juba terve aasta.
On päris kohane võrrelda meie tegemisi inimese elukaarega, saame kindlalt öelda, et Epofiks on käima hakanud. Aasta jooksul on meid märgatud ja oleme ka ise end märkama pannud.

Kindlasti on Epofixi tugevuseks kogemused epokatete paigaldamisel ja professionaalsed, inseneri teadmistel ning  oskustel baseeruvad tööd.  Oleme aasta jooksul jõudnud teha palju "tavalisi" epopindu. Kuid kirsiks tordil on siiski erilised tööd, nagu keerulisemad insener-tehnilised lahendused, marmorjas epokate, pilkupüüdvatesse hoonetesse tehtud pinnad (Kääriku spordikeskuse hostel, terviseamet) jt pinget pakkunud tööd. Täna võime kinnitada, et ka  kliendid on hinnanud meie kogemust ja teadmisi, tellides meilt erinevaid epokatete paigaldamise töid või konsultatsioone. Täname teid tellijad, uute epotöödeni.

Esimesel tegutsemisaastal oleme koostööd teinud erinevate ehitusfirmadega ja teiste epoksiidkatteid paigaldavate  või tootvate-tarnivate firmadega. Täname teid sujunud koostöö eest!

Aasta algusest on meie firmal oma logo. Õnnestunud valik, sest värvilahendus ja selge minimalistlik tekst paistavad kaugelt silma ning logo sobib väga hästi töövahendeid kaunistama. Tänu autorile!

Epofix on ka Facebookis. Tuttavad ja sõbrad on meie tegemisi lahkelt oma sõpradele jaganud. Lisaks on ka FB  meie tegemisi ilmale levitanud. On olnud hasartne jälgida kui laialt levivad blogipostitused FB  vahendusel, näiteks "Vau, terakivitrepp", "Veekindel".  Pole ka ime, sest need süsteemid on head. Seega, täname teid sõbrad, tuttavad ja FB.

Uute kohtumisteni!